Креатура зятя Чорновецького
#Чорновецький #Супруненко
був креатурою особисто «космічного мера» та його родини, зокрема зятя Черновецького — депутата Київради В'ячеслава Супруненка. Той від 2011-го до 27 травня 2014-го перебував у міжнародному розшуку за скоєння розбійного нападу на адвоката Івана Гранцева з метою заволодіння документами, у яких були факти майнових махінацій, що стосувалися самого ж таки Супруненка.
Зв'язок з Слугою народу - #Комарницький #Тищенко
Свою политическую карьеру Крымчак начинал в одной команде с Денисом Комарницким (экс-сопредседатель фракции "Блока Леонида Черновецкого" в Киевсовете), которого ныне называют одним из "смотрящих" по Киеву наряду с действующим нардепом из фракции "Слуги народа" Николаем Тищенко.
Вірний партнер забудовників Ковальська і Фундамент #Пилипенко #Непоп #Пузійчук
Вірный партнер забудовників Ковальська і Фундамент.
По матеріалам слідства генпідрядниками по схемам Кримчака були по'язані юридичні особи Групи Фундамент, а по матеріалам журналістських розслідувань - ГК Ковальська. #Пилипенко #Непоп #Пузійчук
ПОРУШЕННЯ, зафіксовані за КРИМЧАКОМ (натисніть)
(джерело - ЧЕСНО)
КИЇВСЬКІ ДЕПУТАТИ НЕ ЗАДЕКЛАРУВАЛИ БІЗНЕС
 • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю

НАБУ ПОВІДОМЛО ПРО ЗЕМЕЛЬНІ МАХІНАЦІЇ ДЕПУТАТА КИЇВРАДИ КРИМЧАКА
 • владні зловживання: використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби

СЕРГІЙ КРИМЧАК ДЕПУТАТ КИЇВСРАДИ НЕ ЗМІГ ПОЯСНИМИ ПОХОДЖЕННЯ СТАТКІВ

 • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю

ДЕКЛАРАЦІЙНІ ТІНЬОВИКИ КИЇВРАДИ

 • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю

Одна з причин чому Кримчак ще не за гратами (натисніть)
Сергій Кримчак – кримінальне провадження від 8 вересня 2017 року щодо незаконного збагачення депутата Київської міськради на суму 98 млн грн (корпоративні права у п'яти суб'єктах господарювання та транспортний засіб).
Сергій Кримчак – кримінальне провадження від 8 вересня 2017 року щодо незаконного збагачення депутата Київської міськради на суму 98 млн грн (корпоративні права у п'яти суб'єктах господарювання та транспортний засіб).

Станом на 03/2019 Конституційний суд відмінив статтю за незаконне збагачення. Як результат, станом на 28 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила 65 кримінальних проваджень про незаконне збагачення на загальну орієнтовну суму понад 1,3 млрд грн і більш ніж $1,3 млн (1 млрд 334 млн 446 тис. грн, $1 млн 137 тис. і €531 тис.). Включаючи справу на Кримчака Сергія.

Орієнтовна сума ймовірного незаконного збагачення за закритими САП справами сягає
Після цього в парламенті було зареєстровано кілька законопроектів про відповідальність за незаконне збагачення: №10103 авторства лідера парламентської фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко, №10110, який подав президент України Петро Порошенко, і більш ніж 10 альтернативних.

Більше читайте за посиланням
Відслідковувати хід судових справ Сергія Кримчака
Перейдіть за посиланням і в полі "Сторона по справі" введіть текст "Кримчак Сергій Олександрович". В згенерованій таблиці Ви зможете ознайомитись з судовими справами по Кримчаку.
Забігаючи на перед, скажемо, що Сергій останні 5 років намагається відмазатись від тюремного строку
13 вересня 2017 року відбулась визначальна подія в житті депутата Київради: детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали депутата Київської міської ради та його ймовірного спільника за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.191 та ст.209 Кримінального кодексу України. А саме у привласненні землі в столиці:
НАБУ та САП затримали депутата Київради Кримчака за підозрою у привласненні землі в столиці
КРИМЧАК - Заволодіння земельними ділянками у Києві: розсекречені аудіозаписи слідчих дій
Із огляду на суспільний резонанс кримінального провадження за фактом заволодіння земельними ділянками у Києві вартістю загальною площею 2600 кв. м. наводимо хронологію розслідування, а також оприлюднюємо розсекречені фрагменти аудіозаписів, отриманих під час слідчий дій.
Скандальне ТОВ "Азур Груп" БГ "Фундамент" мала намір звести два 14-поверхові будинки всупереч Генплану міста, який дозволяє там лише 5-поверхову забудову.
НАБУ ПОВІДОМЛО ПРО ЗЕМЕЛЬНІ МАХІНАЦІЇ ДЕПУТАТА КИЇВРАДИ КРИМЧАКА
Депутата Київради із фракції "Єдність" Сергія Кримчака детективи НАБУ затримали за підозрою в заволодінні майном, зловживанні службовим становищем і відмиванні грошей.

Слідство встановило, що впродовж 2008-2014 років чинний депутат Київради, який в той час був секретарем комісії з питань земельних відносин, незаконно заволодів 6 ділянками у Голосіївському районі Києва загальною вартістю понад 2,5 мільйони гривень. Земля перебувала у комунальній власності.

Справа стосується, окрім іншого, скандального будівництва на вул. Толбухіна на Нивках де компанія-підрядник ТОВ "Азур Груп" БГ "Фундамент" мала намір звести два 14-поверхові будинки всупереч Генплану міста, який дозволяє там лише 5-поверхову забудову.

За версією слідства, три земельні ділянки виділили підставним особам із села Порошкове Закарпатської області, які згодом передали їх двоюрідному брату Сергія Кримчака – Василеві Тем'янинцю.

1. На підставі підроблених заяв він ініціював виділення цих ділянок особам, копії документів яких вдавалось отримати його родичеві.
2. Брат Кримчака шукав підставних осіб, на імена яких можна було б приватизувати вільні земельні ділянки. Земкомісія погодила питання про надання цих ділянок, а пізніше депутати Київради проголосували за відповідне рішення – виділити 6 земельних ділянок за підробленими заявами.
3. Родичу Кримчака залишалось лише оформити довіреності від формальних власників на розпорядження земельними ділянками. Жоден з формальних власників не лише не користувався отриманою землею, а навіть не знав, що став її власником.
У НАБУ показали злочинну схему, яку організував посадовець:
ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ
Хто такий КРИМЧАК Сергій Олександрович?
"СВОЯ ЛЮДИНА"
Свою политическую карьеру Крымчак начинал в одной команде с Денисом Комарницким (экс-сопредседатель фракции "Блока Леонида Черновецкого" в Киевсовете), которого ныне называют одним из "смотрящих" по Киеву наряду с действующим нардепом из фракции "Слуги народа" Николаем Тищенко.

А сам Кримчак, згідно з деякими джерелами, був креатурою особисто «космічного мера» та його родини, зокрема зятя Черновецького — депутата Київради В'ячеслава Супруненка. (Той від 2011-го до 27 травня 2014-го перебував у міжнародному розшуку за скоєння розбійного нападу на адвоката Івана Гранцева з метою заволодіння документами, у яких були факти майнових махінацій, що стосувалися самого ж таки Супруненка.)

Колега Кримчака - Віталій Павлик - це ще одна людина з команди Черновецького. Разом із Кримчаком починав політичну кар'єру у Дарницькій райраді. Був депутатом Київради від блоку Леоніда Черновецького у 2008 році і саме його ЗМІ називають юристом Черновецького.

Постає питання, як вдалося Сергію Кримчаку будучи таким молодим депутатом, одразу стати секретарем стратегічної земельної комісії? (детальніше на сайті CHESNO).
Все просто. Дружина Кримчака - Дарія Ігорівна Масол. До відома, Віталій Масол (1928-2018) - прем'єр міністр УРСР та незалежної України (07/1994-03/1995 і 06/1987 - 10/1990) і народний депутат України 1-го та 2-го скликання (1990-1998) за Леоніда Кучми у своєму інтерв'ю газеті "Сегодня" розповів, що у його сина Ігоря двоє дітей. Одна з них - Даша (Ігорівна).

Масол розповів ЗМІ, що коли за часів Януковича бізнес його сина Ігоря Масола "Росток-прибор" (який за часів СРСР був у підпорядкуванні Ради міністрів) спробували захопити, чинний прем'єр Микола Азаров вступився сина екс-прем'єра Масола.
Про дружбу Масола з Азаровим свідчить ось це фото, яке розміщене на його Facebook сторінці. Так Масол святкував своє 80-річчя.
Зараз на сайті "Росток-прилад" йдеться про те, що ТОВ є офіційним дилером російського виробника СКБ ИС.
В простонароді ще відомий як "ЛАВОЧКІН" або Сергій "МЕРСЕДЕС"
Є однією з найважливіших ланок у процесі дерибану Києва останніх 15 років.
Через Кримчака проходили всі земельні оборудки Черновецького.
Відомо, що в земельних питаннях Сергій Кримчак розбирається дуже добре, але ставлеників Черновецького під час його перебування на "чисту воду" він звичайно не виводив...

 • Народився в Празі, Чехія (чим хизується у виступах).
 • Депутат Київради чотирьох скликань: у 2008–2014‑му — від Блоку Леоніда Черновецького; у 2014–2015‑му — мажоритарник фракції «Демократична партія України»; від 28 вересня 2015-го, після її розпуску, перебуває у фракції «Єдність».
 • У 2012 році висувався до парламенту по 212-му округу, але став лише четвертим.
 • Кількість кримінальних справ: 4
 • До слідства НАБУ, проведеного протягом 2016-2017 років, реформована поліція по епізоду з присвоєнням Кримчаком 6 ділянок вела розслідуввання 2 роки з результатом 0,00.
 • Член наблюдательного совета ОАО "Комбинат Стройиндустрии"
 • У 2014 році політик став, згідно з інформацією в декларації, безхатьком.
 • Стоит отметить, что были у депутата и серьезные финансовые обязательства перед своим тестем - Масолом Игорем Витальевичем - 4,1 млн гривен. (декларація)
 • CHESNO профіль політика - посилання
 • CHESNO деталі діяльності - посилання
 • FB профіль - посилання
Лобіював знищення паркових зон й привласнював землю громади
 • Голосував за передачу Гостинного двору забудовнику у 2012 році. Громадянам потім пояснював, що його залякали;
 • Голосував за дерибан Жукового острова, парку Малишка, урочища Покал, схилів Дніпра під вертоліт Януковича, за комерціоналізацію Гостиного двору, за знищення фонтану на Львівській площі та десятки інших ганебних дерибанів;
 • За співучасті Кримчака знищено гектари земельних насаджень.
 • забудова на пр. Степана Бандери, 32-Д в Оболонском районе Киева - ООО "Висенс Хаус" (ТОВ "Вісенс Хаус"), афільоване з Кримчаком;
 • відведення землі під скандальну АЗС ОККО під вікнами багатоповерхівок на вул. Ревуцького (тоді тітушками - реформованими поліцейськими, - був до крові побитий депутат КМР Новіков);
 • відведення землі й отримання дозвільної документації для об'єктів, генеральним підрядником по яким є ТОВ АЗУР ГРУП, включаючи Озеро Качине, ТОВ "Офісний центр ПОЗНЯКИ" (забудова по вул. Драгоманова 31з) та ін. під будівельні об'єкти, що не тільки суперечить генплану міста Київ, але й порушує ряд законів України;
 • Лобіював передачу 6 ділянок під будівельні майданчики задля отримання неправомірної вигод.
Нижче підтвердження голосування Кримчака за злочинні рішення Київради (видруківка системи Рада):
Чому ж Серега "МЕРСЕДЕС"
Символічно, що напередодні арешту майна (за присвоєння 3 (6) земельних ділянок), включно з його Мерседесами (записаними на дружину), він критикував владу Кличко і Порошенко під час публічного заходу з приводу свят (ВІДЕО). Замість привітань він агітує про зміну влади. А головне АКЦЕНТУЄ УВАГУ, що заможні корупціонери їздять на МЕРСЕДЕСАХ, куплених на накрадені гроші. А про життя бідного народу нічого не знають...

В декларації Кримчака за 2017-й рік згадується одразу про 3 автомобілі Mercedes-Benz, щоправда, усі записані на дружину.
У документі зазначено, що у січні 2017 дружина Сергія Кримчака Дарія Масол стала власницею елітного автомобіля Mercedes-Benz GLE coupe 2016 року випуску, яким користується той самий брат депутата Антон Кримчак.
Ціна такого позашляховика на автопорталах коливається від 1 до 2 мільйонів гривень. (Детальніш)

Детективи НАБУ встановили, що у 2015-2016 роках депутат збагатився на 19,5 мільйонів гривень, законність набуття яких не зміг підтвердити доказами. За частину з цих грошей депутат придбав позашляховик класу "люкс".
Більше того, Соломенский райсуд арестовал акции таких "компаний Крымчака": АО "Закрытый недиверсифицированный венчурный корпоративный инвестиционный фонд "Тандем", ООО "Новопечерский посад" и ООО "Юридический центр "Правозащитник".
При этом суд отказался арестовать акции других компаний - ООО "Гауди Девелопмент", ООО "Калбет Хаус", ООО "Висенс Хаус", ООО "Артигас" и ООО "Дали Парк".
Арест был наложен по ходатайству прокуратуры, поскольку эти компании официально Крымчаку, якобы, не принадлежали.
Читайте: Суд арестовал Mercedes жены и три компании депутата Киевсовета Крымчака
  Судебные дела Крымчака и его компаний
  ООО "Висенс Хаус", ООО "Артигас", ООО "Калбет Хаус", ООО "Гуэль парк" - фигуранты ряда уголовных производств.

  Один из самых громких скандалов, в которые попал Крымчак, произошел в 2017 году. Тогда Сергей Крымчак и его предполагаемый сообщник, который оказался родственником, были задержаны по подозрению к причастности к земельным махинациям, расследуемых с 2016 года.

  15 сентября 2017 года Соломенский райсуд Киева принял решение отпустить Крымчака из-под ареста под залог в 1,4 млн грн. При этом, прокуратура требовала для него содержание под стражей или залог в 25 млн грн.

  В сентябре 2017 года Соломенский райсуд арестовал акции компаний Крымчака – АО "Закрытый недиверсифицированный венчурный корпоративный инвестиционный фонд "Тандем", "Новопечерский посад" и "Юридический центр "Правозащитник". При этом суд отказался арестовать акции компаний ООО "Гауди Девелопмент", ООО "Калбет Хаус", ООО "Висенс Хаус", ООО "Артигас" и ООО "Дали Парк" по ходатайству прокуратуры, посколько эти компании Крымчаку якобы не принадлежали. По версии следствия, депутат Крымчак формально руководил ими через своих нанятых помощниц.

  25 лютого 2019 року НАБУ повідомило другу підозру Сергію Кримчаку, екс-секретарю земельної комиссії, за незаконне заволодіння шести земділянками і незаконне збагачення на 19,5 млн гривень.

  Целый ряд статей Уголовного Кодекса (в т.ч. злоупотребление служебным положением в вопросе передачи земельных участков родственникам, подделку документов и пр.) Крымчаку вменяют уже почти три года без вынесения приговора.

  Дело в очередной раз затягивается в апреле 2020 года, поскольку из-за эпидемии подозреваемые не явились на целый ряд судебных заседаний.

  ДЕТАЛЬНІШЕ про ІСТОРІЮ СУДОВИХ СПРАВ і ЖИТТЯ:
   Віхами історії КРИМЧАКА
   10/2020
   Сергій Кримчак БРЕШЕ ВИБОРЦЯМ, що проект реконструкції гімназії №315 його
   (ВІДЕО)
   Цитата: "Разом з директором гімназії №315 я домігся реалізації пілотного проекту з реконструкції, з добудовою 4-го поверху.
   У цьому відео я покажу як це робилося. Ми вже на фінальній стадії та вже скоро проект буде остаточно закінчений."
   ВІДЕО БРЕХНІ
   28 апреля 2020
   Суд принял решение перенести заседание на 12 июня 2020 года в 16:00
   определением от 28 апреля 2020 года в связи с неприбытием в судебное заседание обвиняемых и их защитников суд принял решение перенести заседание в судебном разбирательстве уголовного производства №52018000000000142 от 21 февраля 2018 года на 18 мая 2020 года, 16:00 (дело № 761/18132/18).
   ДЕТАЛЬНІШЕ
   12/02/2020
   Сергій Кримчак тисне на активістів у судовому засіданні (ВІДЕО)
   12/02/2020 у Вищому антикорупційному суді слухалася справа по обвинуваченню депутата Київради Сергія Кримчака, якого НАБУ підозрює у заволодінні земельними ділянками в столиці.
   Він неодноразово ображав жінок та пенсіонерів.
   Кримчак з перших хвилин ще на вході почав звертатися з вимогою покинути будівлю суду представиків громадськості. Після чого ті вже зустрілися в коридорі суду, де Кримчак почав переходити на особистості.
   Зверніть увагу на поведінку його адвоката Ігоря Черезова.
   ФЕЄРЕЧИНЕ ВІДЕО
   14/11/2019
   Передача уголовных производств в отношении Крымчака в Высший антикоррупционный суд
   14 ноября 2019 года судья Шевченковского районного суда Киева Татьяна Овсепян направила оба уголовных производства на рассмотрение Высшего антикоррупционного суда с целью их объединения в одно производство и принятия окончательно решения.
   Определение Шевченковского районного суда Киева от 14 ноября 2019 года (дело № 761/18132/18) о передаче уголовных производств в отношении Крымчака в Высший антикоррупционный суд
   02/2019
   НАБУ вручило новое подозрение Сергею Крымчаку
   25 февраля 2019 года детективы НАБУ сообщили о новом подозрении Сергею Крымчаку. Правоохранители обвинили его в завладении 6 земельными участками и незаконном обогащении на сумму 19,5 млн гривен. По данным следствия, в числе прочего, Крымчак, занимая должность секретаря комиссии Киевсовета по вопросам земельных отношений (ныне комиссия по вопросам градостроительства архитектуры и землепользования – KV), на протяжении 2008-2014 годов организовал схему незаконного завладения земельными участками и был о обвинен в незаконном завладении шестью земельными участками общей площадью 0,47 га (коммунальной землей в Голосеевском районе Киева) и стоимостью более 2,5 млн гривен и в незаконном обогащении на 19,5 млн гривен. По его инициативе они были выделены на сессии Киевсовета определенным лицам, которые об этом даже не знали.
   Читайте: НАБУ снова сообщило о подозрении депутату Киевсовета Сергею Крымчаку
   2018
   НАБУ закончило досудебное расследование (видео)
   В 2018 году расследование завершилось. Сергею Крымчаку, его брату и их защитникам был предоставлен доступ к материалам уголовного производства. Тогда и стало известно, что депутату вменяют также подделку документов, легализацию доходов и декларирование недостоверной информации.
   По мнению детективов, двоюродный брат Сергея Крымчака исполнял роль сообщника в реализации схемы. Он подозревается в преступлениях, предусмотренных ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209.
   Читайте: Дело Крымчака: НАБУ закончило досудебное расследование (видео)
   09/2017
   Соломенский райсуд Киева решение отпустить Крымчака из-под ареста под залог в 1,4 млн грн.
   15 сентября 2017 года Соломенский райсуд Киева принял решение отпустить Крымчака из-под ареста под залог в 1,4 млн грн. При этом, прокуратура требовала для него содержание под стражей или залог в 25 млн грн.
   Соломенский райсуд арестовал акции таких "компаний Крымчака": АО "Закрытый недиверсифицированный венчурный корпоративный инвестиционный фонд "Тандем", ООО "Новопечерский посад" и ООО "Юридический центр "Правозащитник".
   При этом суд отказался арестовать акции других компаний - ООО "Гауди Девелопмент", ООО "Калбет Хаус", ООО "Висенс Хаус", ООО "Артигас" и ООО "Дали Парк".
   Арест был наложен по ходатайству прокуратуры, поскольку эти компании официально Крымчаку, якобы, не принадлежали.
   Читайте: Суд арестовал Mercedes жены и три компании депутата Киевсовета Крымчака
   13/09/2017
   НАБУ та САП затримали депутата Київради Кримчака
   13 вересня 2017 року
   НАБУ та САП затримали депутата Київради Кримчака за підозрою у привласненні землі в столиці.
   По мнению детективов НАБУ, суть схемы заключалась в том, что Крымчак, будучи секретарем земельной комиссии Киевсовета, с помощью двоюродного брата из Закарпатья оформил на двух подставных лиц коммунальную землю в Шевченковском районе Киева - общей площадью 0,26 га и стоимостью в 3,64 млн гривен.
   Позже подставные лица передали право владения этими участками родственнику депутата, а тот переписал их на свой ООО "Миральянс". Затем был заключен договор с подрядчиком "Азур Груп", ООО "Миральянс" было продано за 4 млн гривен ООО "Фундамент Девелопмент".
   На этих участках началось строительство высотных жилых домов.
   ФЕЙСБУК ПОСТ НАБУ
   09/2016
   НАБУ і САП
   начало расследования
   02.09.2016 детективы НАБУ і САП почали розслідування коррупционной схемы Кримчака, за зверненнями депутата ВРУ Юрія Левченко. Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила справу проти депутата Київради, члена земельної комісії Сергія Кримчака, який, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно відвів на своїх родичів три земельні ділянки на вул. Толбухіна 43а, 43б в Шевченківському районі Києва
   ЧИТАЙТЕ (https://kiev.pravda.com.ua/news/57d13bd258b94/).
   2015
   СБУ расследует подделку документов при получении права пользования на земельный участок
   2015 года Служба безопасности Украины расследует факт возможной подделки документов при получении права пользования на земельный участок по адресу пр-т Степана Бандеры, 32-Д. Следствие полагает, что фирма из орбиты Крымчака – ООО "Висенс Хаус" - допустила массу нарушений при оформлении официальных бумаг.
   ВАЖНО: Против суда и закона: у Кличко настойчиво хотят дать Крымчаку и Пилипенко застроить Рыбальский остров
   29/10/2019
   Сергей Крымчак наказать работников Департамента земресурсов КГГА за сопротивление жесткому лобированию незаконной раздачи земли
   При этом стоит отметить, что Сергей Крымчак, невзирая ни на что, продолжает лоббировать раздачу столичной земли частным компаниям. Например, недавно он пожаловался столичному мэру Виталию Кличко на невыполнение работниками Департамента земельных ресурсов КГГА своих обязанностей. К такому выводу он пришел из-за безосновательных, по его мнению, отказов департамента в передаче земельных участков ООО "Фларитон".

   Читайте: Депутат Крымчак хочет наказать работников Департамента земресурсов КГГА
   Читайте: Крымчак требует, чтобы связанной с ним компании дали на Печерске землю для реконструкции зданий под торговый центр
   25/10/2015
   Избран депутатом Киевсовета VIII созыва
   25 октября 2015 года Крымчак является депутатом Киевсовета VIII созыва. Баллотировался и был избран по 20-му избирательному округу Дарницкого района столицы от партии "Единство". С 1 декабря 2015 года – член постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития.
   2012
   Створив ТОВ «Юридичний центр «Правозахисник»
   2012-му, після відставки Черновецького, він разом із нинішніми депутатами Київради Віталієм Павликом та Сергієм Нікіташем створив ТОВ «Юридичний центр «Правозахисник», де обійняв посаду генерального директора. Тобто справа Черновецького невмируща.
   2011
   Назначен председателем временной контрольной комиссии по проверке соблюдения требований законодательства Украины по земвопросам
   В 2011 году Черновецкий назначал его председателем временной контрольной комиссии по проверке соблюдения требований законодательства Украины должностными лицами КГГА, Главного управления земельных ресурсов и КО "Киевзеленстрой".
   2008 - 2014
   Крымчак - назначен секретарем земельной комиссии Киевсовета
   21-річний юнак стає секретарем ключової Постійної комісії з питань земельних відносин, міського будівництва та архітектури, свормованої 1 липня 2008 року.
   С 2008 по 2014 год Крымчак был депутатом Киевсовета VI созыва от "Блока Черновецкого". Сперва он входил в одноименную фракцию, но после того, как экс-президент Виктор Янукович уволил Леонида Черновецкого с должности главы КГГА, в ноябре 2011 года, Крымчак перешел в новосозданную фракцию "Демократическая партия Украины". При этом Крымчак продолжил занимать должность секретаря земельной комиссии Киевсовета, сформированной 1 июля 2008 года.
   2007
   Очолив правління громадської організації «Київський міський центр «Правозахист» - роздавало легендарну гречку на виборах
   У листопаді 2007-го Кримчак очолив правління громадської організації «Київський міський центр «Правозахист», котра, як стверджують відкриті джерела, надавала юридичне забезпечення Леоніда Черновецького й від імені котрої бабусям роздавали легендарну гречку.
   Читайте: ТИЖДЕНЬ. Забудовники на марші
   2006
   назначен депутатом Дарницкого районного совета Киева
   Избран депутатом Дарницкого районного совета Киева, в котором занимал должность секретаря комиссии по вопросам депутатской деятельности и этики, обеспечения законности, правопорядка, охраны прав, свобод и законных интересов граждан.
   2017 року МІСЦЕВА ГРОМАДА ОСББ Драгоманова 31-Б й ОСББ Озерне-1 зібрали 1500 ПІДПИСІВ за відведення майданчику під місця соціальної інфраструктури.

   24.07.2017 заступник міського голови - секретар Київської міської ради В. Прокопів видав Доручення №08/231-1686/ПР про розгляд проекту рішення Київської міської ради "Про здійснення заходів щодо реалізації місцевої ініціативи", яким планувалось провести роботи щодо передачі майданичку під соціальну інфраструктуру.
   Розгляду проекту рішення так і не відбувся, оскільки:

   1) Дану ініціативу громади ПРИСВОЇВ депутат КРИМЧАК з метою її зупинки, адже він лобіював незаконную забудівлю, за що був ЗААРЕШТОВАНИЙ пізніше.
   2) Кримчак саботував розгляд Доручення на засіданнях Комісій.

   ГРОМАДА в особі мешканців житлових будинків по вул. Драгоманова 31 і Драгоманова 31-Б виставили ВИМОГИ до ДЕПУТАТА-ЛОБІСТА ЗАБУДОВНИКА БК ФУНДАМЕНТ Кримчака щодо забудови по вул. Драгоманова 31-3, враховуючи нахабність депутата.

   Київрада проігнорувала і НЕ НАДАЛА ВІДПОВІДІ на Звернення і Запит на публічну інформацію щодо статусу розгляду:
   10.12.2018 КОПІЯ - Запит на отримання публічної інформації
   10.12.2018 КОПІЯ - Звернення Київському міському голові
   Новини і джерела про "великого мецената"
   CHESNO про зв'язки депутата - посилання
   18/05/2020 - kievvlast.com.ua Коронавирус в помощь: суд третий год не может вынести приговор депутату Сергею Крымчаку
   26/02/2019 - kyiv.24tv.ua - Земельні махінації депутата Київради Кримчака: що про це відомо
   13/02/2019 - FB ЛЕВЧЕНКО Юрій - ТРИВАЄ СУД НАД ДЕПУТАТОМ КИЇВРАДИ З КЛИЧКІВСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ КРИМЧАКОМ
   25/02/2019 - сайт САП КЕРІВНИК САП ПОВІДОМИВ ПРО ПІДОЗРУ ЕКС-СЕКРЕТАРЮ ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ СЕРГІЮ КРИМЧАКУ
   26/02/2019 - dengi.informator.ua Как связана стройка на Нивках в Киеве и депутат Сергей Крымчак
   25/09/2017 kievvlast.com.ua Суд арестовал Mercedes жены и три компании депутата Киевсовета Крымчака
   16/09/17 - ГОРДОН. Депутат Київради Кримчак заарештований із заставою 1,4 млн грн
   14/09/2017 - сайт НАБУ Затриманому депутату Київради повідомлено про підозру
   14/09/2017 - НАБУ FB пост
   14/09/2017 - 112 Депутата Киевсовета задержали за присвоение земли
   13/09/2017 - FB ЛЕВЧЕНКО Юрій - ДЕПУТАТІВ КИЇВРАДИ КРИМЧАКА ТА ЯЛОВОГО – НА НАРИ
   2017 - FB ЛЕВЧЕНКО Юрій Запит депутата ВРУ Юрій Левченко до САП
   21/10/2016 - ТИЖДЕНЬ. Забудовники на марші
   Контакты
   [email protected]
   вул. Драгоманова 31з

   По всем вопросам свяжитесь с нами любым удобным способом: